| eugengen1 a întrebat:

Vreau sa cumpăr toate bucsile fata spate + arcuri si amortizoare pentru bmw e36 318i, cine ma poate ajuta sa imi faca un raspuns cu o listă? Va multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| ro74florin a răspuns:

Lista o face mecanicul care iti va repara masina

| Simpatic a răspuns (pentru ro74florin):

Cred ca a vrut sa zica cine ii face un pret...

Pretul ti-l poate face orice magazin de piese auto de la tine din judet!

| eugengen1 explică (pentru Simpatic):

Nu e vorba de pret eu piesele vreau sa le stiu sa le pot cumpara sa le montez pentru ca nu am incredere sa las masina in service.

| Simpatic a răspuns (pentru eugengen1):

Ma indoiesc ca ai ce iti trebuie si unde sa montezi amortizoare+brate dar daca te pricepi e foarte bine!
Nu uita sa refaci geometria rotilor dupa aceste operatiuni!