| XtzRaulXtz a întrebat:

Vreau sa cumpăr un audi a6 din 2007 și are în bord ecranul de la navigație și este puțin cam mic dar acceptabil (cam cât un iphone 6) și în meniul pentru radio interfața e cu roșu (nu mam prea jucat cu butoanele din bord și nu știu ce se mai face cu ecranul ala). Dar vreau sa va întreb Cum funcționează navigatia aceasta pe care v-am descris
Adică o sa îmi apară acolo harta cu traseul și toate alea sau Cum??

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca este dotat cu navigatie, da o sa iti apara harta acolo.

| User9006 a răspuns:

E buna navigatia, asta numai daca vrei sa ai ditamai lcd sa-ti distraga atentia de la volan! Pe mine nu ma pasioneaza asa mult navigatia ca am telefon.Eu am un bmw 318d 2010 si nu am navi pe el, dar navi te ajuta mai mult daca vrei sa pui muzica si sa vezi cine te suna prin bluethoot la masina, la mine e mai complicat, dar am multe comenzi pe el, consuma 5% si ma doare la basca :laughing.

| XtzRaulXtz explică:

Dar o sa îmi apară harta cu traseul pe acel ecran?