| LightingxD a întrebat:

Vreau sa-i fac un tricou personalizat prietenului meu....si trebuie sa scriu un mesaj pe el dar nu stiu ce. Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| MissDi a răspuns:

Friends forever

| Seby1994 a răspuns:

Cel mai potrivit ar fi sa-i scrii prenumele lui sau daca ii place ceva anume, stiu si eu, o masina sau o vedeta. eu am cumparat imprimeuri de mai multe culori si mi-le-am decupat pe fiecare in parte si mi-am facut un ford mustang verde pe un tricou albastru. arata super tare. App imprimeu tip foaie care se aplica pe material cu fierul de calcat. Bafta

| Alexutzu1607 a răspuns:

Pai, ai putea sa faci 2, unul pentru tine pe care sa scrie best si unul pentru el pe care sa scrie friends, si cand stati unul langa altul, se vede best friends big grin

| ProcesingLOGIN a răspuns:

Depinde cum il cheama dar poti face asta: De la [numele tau ] Pentru cel mai bun prieten [numele lui] FUNDA tongue!