| GaNgSty a întrebat:

Vreau sa ii iau fratelui meu un cadou auto pana luni bugetul este de 30 de lei nu mai mult!
Ce imi recomandati si sa fie frumos? Are un nissan Almera break!
Funda!

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

In 30 de lei nu prea ai ce sa ii iei legat de auto, dar poti sa incerci cu un suport de telefon, este singura chestie ieftina si draguta pe care o vad ca s-ar preta ca si cadou in banii astia!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Un ambientator sau niste pedale metalizate care le prinde cu suruburi, (nu e necesar sa dea gauri).

| GaNgSty explică:

Problema rezolvata ii iau un aspirator auto nou la 30 de lei big grin multumesc tuturor!

| danielcretu1980 a răspuns:

O carpa de sters bordul
un spray auto
odorizant
stergatoare parbriz

mergi la un magazin specializat sau la Real la raionul Auto.

| razvanstoica a răspuns:

5 litri de benzina

| flo97 a răspuns:

Poti sai iei un suport de pahar sau de telefon, care vine pus pe bord(nu trebuie suruburi, are o banda care se lipeste)winking