| kazaryon a întrebat:

Vreau sa imi iau o masina cu consum mic si m-am orientat catre masina aceasta

http://www.tocmai.ro/renault-clio-symbol-ii-1-5dci-2006- 19938531.html

Eu am mers cu ea si se misca bine. Voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai mai pus intrebarea asta despre masina aia si ti s-a mai spus. Cel mai probabil a avut botul facut praf. Capota e de alta culoare, elementele nu se mai imbina cum trebuie.

Uite si tu un pic ce aiurea sta capota in prima poza. Inta o mana pe lanaga capora si far.

Masina a fost busita serios so reparata in spatele blocului iar acum o vinde de buna. Nu as da nici 300 euro pe ea

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

E a 3-a oara cand vad masina asta postata pe TPU. De cel putin doua luni sta la vanzare, la pret decent. Asta e semn clar ca masina in realitate e prastie.