| numesiprenume0 a întrebat:

Vreau sa imi pun pe masina coarne si nas de ren cum este la moda(de sezon)... Desi vad ca multe masini sunt decorate asa, fel si fel de glume se fac pe seama acestora. De ce? Tu personal ce parere ai despre ele? Ofer funda pentru pareri si cine ma poate lamuri.

Răspuns Câştigător
| Andra9pk a răspuns:

laughing multi se iau dupa treaba aia cu Dana Budeanu, care spunea ceva de genul : barbatii adevarati/'mafiotii' nu isi pun coarne de ren sau nas rosu la masina " laughing
Sincer..merge la tineret si poate la cei care au copii, gen sa le faca pe plac. mnah. spiritul Craciunului.
Eu personal nu mi-as pune si nici daca ar fi ideea sotului nu as fi receptiva.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Personal, cred ca-i un comporatment infantil, sa pui asa ceva la masini, ca doar nu-s jucarele de copilasi mici.
O masina este o unealta cu care te depasezi, pe care-i nevoie sa o tii in bune conditii de functionare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Le as recomanda sa isi bage coarnele in c.ur, mai ales când conduc ca idiotii dar ei au coarne pe masina.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai tocmai de asta se fac si glumele, ca sunt la moda si multa lume face asta.

| Bizon95 a răspuns:

Cum poti sa pui coarne la o masina?
o inseli cu alta masina?!? rolling on the floor

| Panamax a răspuns:

Moda si traditiile inca nu ma pasioneaza.Si nu am o parere tocmai buna de cei care urmeaza orbeste turma pentru ca asa se face, asa este la moda, asa este obiceiul etc.

| Alverto a răspuns:

Te rog nu altul care vrea să își decoreze "cazanu'" cu instalați și mai știu eu ce

| 2P a răspuns:

Daca tie iti plac si vrei sa pui nu vad de ce te-er influenta parerea celor din jur. Atata timp cat nu sunt ilegale nu e nicio problema