| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa incep acum in octombrie scoala de soferi. Care care este buna?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De unde sa stim noi scolile de soferi din localitatea ta daca nu spui de unde ne scrii?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Scoala de Soferi Teo si Autogeneral

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noi punem intrebarile aici.
De unde esti? laughing

| Peridava a răspuns:

Din celalalt capat al tarii! Cum vrei sa ti se raspunda nestiind de unde esti?

| ImAnonymous a răspuns:

Inchis. SCriu de la capatul lumii, dincolo de cer, si mai aproape de centrul pamantului.

| Manda97 a răspuns:

Ce? Care care este buna? sau care carte este buna? daca te ai vrut sa zici carte, atunci e aia de 2015 logic.