| anonim_4396 a întrebat:

Vreau Yamaha Raptor.
Cat costa unul second decent?
Pot sa il inmatriculez?

Vreau sa ii bag evacuare sport si sa-mi enervez vecinii.

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Ii enervezi pana se supara unul pe tine si face plangere la politie pentru deranjarea linistii publice si mai iei si amenda pentru o trasnaie.

| Wr3nch a răspuns:

Stii ca se poate face reclamatie pentru evacuarea sport si dupa te obliga o dai jos nu? laughing

| Catrice a răspuns:

Ce crezi, si eu vreau sa fiu președinte da' ce sa vezi, trebuie' sa fi bătrân pentru asta si eu is prea în floarea vârstei sad

| cristimihailov a răspuns:

Ca sa iti enervezi vecinii poti sa bagi manele pe telefon.

Sau muzica clasica.

Depinde in ce zona locuiesti.

| anonim_4396 explică (pentru cristimihailov):

Muzica clasica.

| cristimihailov a răspuns (pentru anonim_4396):

Pe inserat asa, arunca niste fumigene. Cat sa intre mirosul in casa la altii...

Te vor onora cel putin pana dupa filmul de la 10pm.