| mgtow a întrebat:

Vreti sa invatati la domiciliu si sa luati examenul teoric in scurt timp fara sa invatati din carte? Inregistrativa in www.e-drpciv.ro si acolo dupa ce faceti de 2 ori modul de invatare va apar 2 indicatoare (cand se pun in verde) sunteti apti pentru examen. Eu am aproximativ o saptamana si am invatat intrebarile pentru categoria C cu usurinta. Ca sa va lamuriti ca nu e un site la misto duceti-va in drpciv.ro si acolo ve-ti vedea ca intrebarile sunt la fel. Cineva mi-a spus ca intrebarile pentru camion sunt la fel ca cele pentru tir e adevarat?

9 răspunsuri:
| mgtow explică:

Yes m-am lamurit si intrebarile care vin la C sunt valabile si pentru CE toma ya.

| Politeknicus a răspuns:

Faceti chestionarele de pe site-ul oficial DRPCIV ca sa luati examenul si puneti si mana pe carte! Asta e un smen de site laughing

| mgtow explică (pentru Politeknicus):

Ce zici ma! Eu am facut vreo 6 zile testul de pregatire pentru C - CE si chestionarele si acum cand intru pe drpciv le fac stas pe toate. Oricum poate esti pus pe gluma.

| AndyStyleFrizerie a răspuns (pentru Politeknicus):

Te contrazic.Eu am invatat si de pe acest site si sincer m-a ajutat foarte mult in pregatirea teoretica.
Si am luat sala cu 25 plus traseul happy cu brio!
Nu mai vorbiti aiurea daca nu cunoasteti subiectul.

| mgtow explică (pentru AndyStyleFrizerie):

Pentru ce categorie ai invatat?

| Politeknicus a răspuns (pentru AndyStyleFrizerie):

Cat mai e spaga la traseu? laughing

| AndyStyleFrizerie a răspuns (pentru mgtow):

Am invatat pentru categoria B.

| AndyStyleFrizerie a răspuns (pentru Politeknicus):

Doresc sa te informez ca am luat traseul a-3-a oara.
Toate cele bune.

| AndyStyleFrizerie a răspuns (pentru Politeknicus):

In al doilea rand trebuie sa mai inveti lb romana.
Corect " Cat mai este spaga la traseu?
Gresit " Cat mai e spaga la traseu?
Toate cele bune la citit!