| Swetlly122 a întrebat:

A achiziționat cineva aparatul acela de înlăturare a vârfurilor despicate? Daca da, îmi poate spune și mie o părere despre el.Multumesc mult

4 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Nu am cumpărat, doar am citi cateva receniz și nu pare chiar asa de bun

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Aparatul ăla se numește foarfecă.

| Swetlly122 explică (pentru SilentRain):

Și eu care chiar îmi făceam speranțe că scap in sfârșit de părul despicat

| SilentRain a răspuns (pentru Swetlly122):

Ar trebui sa îl încerci, poate ca în timp o sa se vadă ceva benefici
Și eu vreau sa scap de parul despicat fără sa îmi iau din lungimea parului