| blee a întrebat:

A comandat cine ceva de pe http://www.zorilestore.ro/? este un site de incredere?

Răspuns Câştigător
| Wesson a răspuns:

Eu spun ca nu sunt de incredere am avut un prieten care a comandat de aici si nu a fost foarte multumit. Mai bine comanzi ceva de pe site-uri mai serioase.

| blee explică (pentru Wesson):

Ok,mersi de raspuns

2 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Cat timp cauti in google zorilestore de incredere si vezi ca e spamat si ca primele pozitii sunt de pe blogul lor, iti dai seama ca au simtit nevoia sa faca asta sa acopere nemultumirile altor clienti, nu? Cumparati de la eMAG, originals, bodosport, woomie, comodo, elefant - astea sunt magazine serioase si ai garantia marfii originale. si la preturi mai bune.