| oceanoflove a întrebat:

A comandat cineva aparatele din acestea de pe aliexpress si li s-au parut in regula? https://m.aliexpress.com/......46049.html
Le-am vazut si la eMAG dar la niste preturi astronomice, la ali sunt la preturi accesibile si mi se pare dubios.

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Eu nu cred ca fac ceea ce zic acolo, nu de alta dar ce e ieftin nu e totdeauna si bun.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai uitat sa adaugi shippingul international, vama si TVA-ul care le adauga vama romana, la intrarea produsului in tara.
Pana la urma te ajunge mult mai scump de cat le-ai cumpara dupa eMAG si marele dezavantaj fiind, ca aliepxress nu ofere garantie.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Nu comand dubiosenii de astea, de regula ma limitez la chestii mai simple. In cazul de fata, discutam de chestii cel mai probabil fake, iar calitatea si gradul in care isi fac treaba poate varia de la foarte bine pana la jalnic...

| Michaeel a răspuns:

Majoritatea lucrurilor de pe aliexpress sunt de proasta calitate și durează jumătate de an pana ajung. Unele produse chiar sunt de calitate dar mai mult găsești chinezării. Mai cauta și pe alte site-uri înainte sa dai comanda.