| TPA24 a întrebat:

A comandat cineva converse all star de pe taretare.ro
? Sunt originali?

Răspuns Câştigător
| fictionperson a răspuns:

Dupa cate am vazut eu pe site-ul asta, pantofii de la Burberry sunt ieftini fata de originali( Peste 1200 cei originali, cei de acolo sunt aprox 400 de lei) deci clar fake-uri. Conversele intr-adevar costa cat cele originale, dar faptul ca au reducere mi-ar scadea increderea in site, deoarece nu pui reduceri la haine decat vara sau iarna. Gasesti in office shoes originali

4 răspunsuri:
| OaiaNinjalău a răspuns:

La prima vedere par originali... nu stiu cand ii primesti... :3

| claraaa23 a răspuns:

Eu am comandat..nu stiu sigur daca sunt originali (presupun ca da) dar oricum nu conteaza pentru ca eu am si sunt chiar foarte de calitate! Eu m-am gandit ca decat sa imi iau cu 300 lei dintr-un magazin mai bine imi comand de aici cu 120 si vin in doua zile. Deci da, sunt de calitate si au logo-ul All star pe clacai, limba/lateral si arata exact ca in poza (depinde care pereche doresti) Eu as spune sa iti iei de pe taretare.ro pentru ca sunt de calitate si nu sunt scumpi ca pe alte site-uri! :*

| antena a răspuns:

Nu sunt originali, poti comanda originali de pe site-ul oficialwinking

| MirRi_Alinush_1996 a răspuns:

Nu normal ca nu sunt originali se observa si in poze laughing