| Madhu a întrebat:

A comandat cineva de pe acest site https://makeup.ro/? Adică este de încredere?
Sau ați încercat de aici pastă de zahăr sau măști cu argilă/pentru acnee și sunt produse bune/bunicele?

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Masca cu argila cosmetica am incercat, in combinatie cu putin suc de lamaie si o lingurita de miere.
Dupa 7 saptamani de folosire (o data la doua zile) s-au vazut rezultatele.
Cand nu ai chiar rani, si apa de mare ajuta.
Incearca sa iti schimbi regimul alimentar intai, in cazul meu asta a dat rezultatele cele mai bune.
Daca ai ten acneic, singurul produs cosmetic pe care am putut sa il testez pe pielea mea (il lauda mult prietena), e un fond de ten cu vitamine de la Vichy.

| Madhu explică (pentru NLS):

Am încercat mască cu argilă activă (dacă nu mă înșel), dar nu mai am cum lua de la farmacie. Si mă împacam foarte bine cu aia