| SweeTLemon a întrebat:

A folosit careva sampon de la Yves Rocher? Mi-am luat ceva pentru matreata si inca unul pentru descalcirea parului.

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Am încercat odată un şampon de la Yves Rocher şi l-am aruncat după prima utilizare. Mi-a îngrăşat groaznic părul şi era foarte lipicios + că avea un miros destul de puternic (deşi era plăcut). Din gama asta aleg numai produse pentru faţă, nicidecum pentru păr.

| Jipa95 a răspuns:

Acela pentru matreata l-am luat si eu o data, dar nu e cine stie ce. Daca vrei intr-adevar ceva pentru matreata recomand clear sau Head&Shoulders.

| SweeTLemon explică (pentru Jipa95):

De la Head&Shoulders fac matreata laughing Clear inca nu am incercat...

| Jipa95 a răspuns (pentru SweeTLemon):

Chiar sa incerci clear este foarte bun, dar eu ma spal cu ambele si nu fac matreata

| onlyagirl a răspuns:

Buna! pai..pentru matreata am folosit si eu de la ei, sper ca e vorba de acelasi sampon verde inchis si care miroase a plante laughing..eu am fost multumita.imi lasa parul stralucitor, si se ducea si matreata.mie mi-a placut! sa le folosesti cu placere.de celalalt nu stiu nimic.

| SweeTLemon explică (pentru onlyagirl):

Da acela e, verdele ala happy Sper sa-mi fie de folos, am parut cret si in spate e vescnit incalcit si mi se face ceva ca matreata, sper sa scap cu sampoaanele de la yves rocher.