| R100 a întrebat:

A folosit cineva BB cream de la Garnier? Cele cu tenul mixt ma intereseaza happy cum s-a comportat pe tenul vostru?! Nu am acnee dar se ingrasa destul de repede. Si m-am gandit ca la mare o sa imi fie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| pure9 a răspuns:

Eu am folosit, am tenul la fel ca al tau - si chiar uneori fondul de ten se mai strangea in zona T, dar Bb Cream este destul de buna, cel putin pentru mine. Nu se strange si ofera o textura placuta. Eu am luat Light si desi este cu putintel mai inchisa decat tenul meu(nu sunt alba la fata rau, dar culorile sunt un piculet mai inchise decat la fondul de ten) nu se observa diferenta si se aseaza dragut pe fata. O poti incerca big grin

| R100 explică (pentru pure9):

Am citit multe lucruri bune despre BB C dar si cateva rele. Dar tind sa merg sa o cumpar si daca e cumva prea " grea " pentru tenul meu o sa dau cu un rand usor de pudra. Multumesc : )

| pure9 a răspuns (pentru R100):

Cu placerehappy