| Gumalamanaazecea a întrebat:

A folosit cineva crema asta?
http://www.aoro.ro/FotoCache/detail/8/avon/avocarw_kfcr3 0.jpg
Crema de fata cu efect de fermitate.
mi-am comandat o crema care hidrateaza intensiv si cred ca mi-a gresit comanda. am primit-o pe asta. acum trebuie s-o folosesc, deja am desfacut-o.

ce parere aveti? e buna macar? are spf? se da si in jurul ochilor?

1 răspuns:
| crissa20 a răspuns:

Buna, e foarte buna dar nu o poti folosi in jurul ochilor. incearca sa folosesti in jurul ochilor cu o crema speciala de ochi! gasesti la oriflame produse bune la preturi accesibile:*