| andreea964 a întrebat:

A folosit cineva crema de la GEROVITAL- CREMA FERMITATE CONTUR OCHI, cu ulei din flori de mac? Cum vi se pare? Reduce ridurile de sub ochi?

3 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Pt că folosesc de zi și noapte crema antirid și hidratare de la Avon 35+, am folosit puțin din crema cu flori de mac și pot spune că atât cât am utilizat-o pe piele mi-a făcut-o mai fermă. Dețin cremă antirid revitalizantă cu ulei din flori de mac. Să nu crezi că ridurile dispar după utilizarea cremei, ea are rolul să ții le țină sub control pentru a nu a reapărea. Dacă vrei să le reduci, nu cu o crema le faci să-ți dispară, ci și cu o alimentație sănătoasă. Eu la vârsta de 36 de ani nu am nici un rid.

| Adry05 a răspuns:

Mai bine folosesti vitamina A din plafar pentru uz extern. Macar e mai naturala

| BergerCipy a răspuns:

Nu rduce nu merita nici un sfant