| Ingognito a întrebat:

A folosit cineva crema depilatoare pentru corp? Functioneaza? Ce marca sa iau? Si pot lua de la farmacie sau de unde?

1 răspuns:
| gemeni6226 a răspuns:

Cremele depilatoare sunt foarte de efect si rapide au un singur dezavantaj parul creste destul de repede innapoi si se face mai lunga si mai groasa dar din cauza ca nu doare tot asta o folosesc mai ales crema depilatoare elmiplant o gasesc foarte buna se gaseste la orice magazin unde se vind cosmetice.