| Elena1234456 a întrebat:

A folosit cineva de aici produsele Yves Rocher? Sunt bune?

Răspuns Câştigător
| Alle15 a răspuns:

Da,cu cea mai mare sinceritate si incredere,DA! Sunt foarte bune, in momentu de fata, chiar acum fac a zecea comanda.Ador produsele lor.Este o firma din Franta si totul este foarte bun.Am incercat toate cosmeticele, plus de asta sunt si niste oferte sau cadouri care le primesti daca faci anumite comenzi de o suma scrisa acolo.Comanda cu incredere!:*:*

3 răspunsuri:
| Sἶrenἶa a răspuns:

Da, eu si mama folosim. Sunt bune. happy

| miriammiki a răspuns:

Si eu si mama folosim. Sunt niste cosmetice bio-vegetale din Franta f. bune. Foloseste-le cu incredere ca nu vei fi dezamagita! Chiar si cadourile si ofertele primite sunt tare generoase.

| matza99 a răspuns:

Am folosit si nu-mi plac deloc