| Missin`you` a întrebat:

A folosit cineva lotiunea stralucitoare pentru corp de la oriflame? http://ro.oriflame.com/......tail.jhtml e buna? in cat timp se observa bronzul?:D fundita:X

Răspuns Câştigător
| N0 nAmE a răspuns:

E foarte buna:X:X o folosesc de o saptamna si am pielea fff catifelata si stralucitoare... ii da pielii un bronz uniform si aauriu:X:Xti-o recomand(bronzul se observa in aproximativ 3-4 zile dar sa nu aplici multa crema si sa masezi bine sa nu ramana in unele locuri mai multa crema...
fundita? plskisskisskisskiss

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Este o crema foarte buna din punctul meu de vedere! Ador acele particule sclipitoare, care la soare fac in asa fel, ca pielea sa arate foarte bine, mai uniforma, mai bronzata, mai hidratata.

| patty32 a răspuns:

Eu am folosit; d
Se observa din primele 2-3 zile un ton mai inchishappy
Dar ai MARE grija, maseaza pana intra bine in piele deoarece o sa-ti lase urme foarte urate daca nu faci astabig grin

| ghetuvictorita a răspuns:

Eu sunt lider oriflame si caut fete care sa fie reprezentanti, de fapt mie imi place mai mult sa spun ca , caut fete care sa isi faca card de fidelitate prin care pot cumpara produse oriflame cu redecere intre 23 si 40%, mai ales ca se dau niste cadouri pentru noii inscrisi. Nr meu este 0761342716 sau mess serbanvictorita@yahoo.com my.oriflame.ro/viky , calalog curent, urmator jos in dreapta.