| Andreea930 a întrebat:

A folosit cineva masca de par cu usturoi? Cum ati folosit? Si cat timp trebuie facut acest tratament? Ustura pielea capului?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Doamne fereste laughing
Usturoi?
O sa ajungem sa ne punem in par tot ce avem prin camară si in frigider laughing de la ceapa la muraturi si pana la ciorba de perisoare laughing ca oua, usturoi si otet ne punem deja laughing
Iti dai seama ca nu au nici un efect laughing ca altfel ieseau femeile de la coafor cu usturoiul prin bucle laughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Sa iti pui usturoi in cap, si sa il tii acolo o perioada lunga
"buna idee"
apoi o sa puti BINE, usturoiul nu se ia asa usor, mai ales daca sta timp indelungat, stiu ca am simtit asta pe cutite cu care am taiat usturoi si apoi nu le-am spalat destul de repede si s-au uscat
dar, e parul tau laughing

| Miky25230 a răspuns:

Am o prietenă care folosește mască de păr cu usturoi și gaz! Are părul foarte lung...dar sfatul meu este să folosești această mască într-o perioadă în care esti acasa...se ia greu mirosul! Spor?

| Andreea930 explică (pentru Miky25230):

Nu miroase a usturoi masca