| acnee95 a întrebat:

A folosit cineva mibazon? Are efecte pentru acnee?

5 răspunsuri:
| ioanaKevlar a răspuns:

Am folosit mai de mult dar nu mi-a placut. Crema e destul de grasa, ca un unguent cu textura de vaselina. Am aplicat-o de mai multe ori, chiar si in moduri diferite. N-a avut niciun efect, din pacate.

| acnee95 explică (pentru ioanaKevlar):

Mersi de raspuns. Eu o folosesc de 3 zile si vad ceva efecte. Am o speranta ca voi scapa ..totusi tu cum ai scapat de acnne?

| ioanaKevlar a răspuns (pentru acnee95):

Mi-am luat o crema de la The Body Shop. Se numeste Tea Tree Pore Minimiser (http://www.thebodyshop.ro/......iser.htm). La inceput aveam probleme si cu porii, si am folosit-o pe toata fata, ca pe o crema normala. Apoi am scapat de probleme. Si de atunci o folosesc doar cand mai apare cate un cos, dau doar pe el de vreo 2 sau 3 ori intr-o zi. Si cam in doua zile deja se usuca. Si inainte am mai folosit o crema de la Avon, super buna, era intr-un tub gri, Clearskin Professional (am gasit-o aici ca sa vezi cum arata http://www.avon-shop.ro/......2962.html)

| William a răspuns:

Mi-a omorat cainele, sa nu iei asa ceva.

| acnee95 explică:

Nu cred ca din cauza mibazonului a murit.