| deeeeeebora a întrebat:

A folosit cineva samponul Johnson's Baby? Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Draga mea, fetita mea are aproape 4 anisori si de cand s-a nascut, am tot spalat-o cu acest sampon. Sunt multumita de el.

5 răspunsuri:
| mename oana a răspuns:

Il folosesc prietenele mele iti lasa un par matasos moale si miros de mireasma love struck pup

| dana_7218 a răspuns:

Da, l-am folosit, iti lasa parul moale, este f bun pentru copii, dar eu am parul gras, asa ca trebuie sa folosesc un sampon special tipului de par

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de copil, copilului meu ii usupa pielicica, dar nepoteii mei se inteleg foarte bine cu el.

| Derii12 a răspuns:

Da, l-am folosit!
E foarte bun si imi pastreaza parul matasos sh moale!
Ti-l recomant!

| 4you a răspuns:

E bunwinking