| DanaQ a întrebat:

A folosit cineva samponul purifiant pentru par gras Bioderma: Node G? Ce parere aveti despre el? Este eficient? Acesta este: http://www.bioderma.com/ro/nc/produsele/ce-e-nou/product /action/1363.html

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Hmm.eu am folosit un sampon bioderma dar nu din asta. era tot pentru ingrasarea parului si pot spune ca era ff bun. eu ma spalam inainte din 3 in 3 zile iar dupa ajungeam sa stau si o saptamana fara sa ma spal. acela nu m'a ajutat in schimb in privinta matretii. am folosit si inainte produse de la bioderma si au facut ceea ce spuneau ca fac. parerea mea e ca ar trebui sa ti'l cumperi.