| RoxanaRN a întrebat:

A folosit cineva samponul uscat de la elseve? Este bun sau nu?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, Andreea Balaban spusese intr-un videoclip ca pentru ea nu face nimic acest sampon uscat, nu o ajuta la absorbtia sebumului. Samponul Batiste e eficient, dar contine foarte multi iritanti si daca il folosesti des te poti trezi cu probleme ale scalpului. Cel mai indicat e sa-ti speli parul cand se ingrasa si sa apelezi la astfel de trucuri doar de cateva ori pe an -folosirea lor pe o perioada lunga potlate provoca iritatii, mancarimi, descuamari ale scalpului/matreata s caderea firelor de par.

| 0Andreea00 a răspuns:

Eu am încercat doar șamponul uscat de la Batiste, care din câte se spune este cel mai bun. Rezultatele nu sunt wow, dar pentru o zi merita.

| Bi0sfera a răspuns:

Vezi ce zice lumea prin online. Eu am gasit un before&after care m-ar face sa-l cumpar.
https://www.biancaionel.com/blog/sampon-uscat-loreal-paris-elseve/