| Unicat_Seby_1998 a întrebat:

A încercat cineva aspiratorul de coșuri/puncte negre? Vreau părerea voastră despre el, cea mai detaliată primește fundă

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde de unde-l iei, eu am luat unu de pe un site relativ fantomă și nu face mai nimic, dacă iei unu calumea, mai scump, am înțeles că ar face o treabă bunicică. eu sunt de părere totuși că cel mai bine cureți punctele cu acid salicilic pentru că ăla intră efectiv în piele și curăță locul, nu doar scoate la suprafață urmând ca să iasă un altul în loc

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Da,E o variantă mai bună decât să folosești porcarii de medicamente cum sunt roaccutane.

| Eireann a răspuns:

E ok dar nu functioneaza de unul singur. Mai intai foloseste un scrub nu foarte agresiv, stai la aburi sa se deschida porii apoi poti sa il folosesti. Unele puncte negre ies, altele nu si trebuie apelat la metode clasice.