| Messyhair a întrebat:

A incercat cineva capsule cu drojdie de bere pentru slabit? Functioneaza? Dar pentru acnee?

Răspuns Câştigător
| sqrt a răspuns:

Pentru slabit nu n-am incercat, nici nu stiam, dar cu acneea da, faci un tratament masca 2 linguriţe de drojdie de bere, 2 linguri de ulei de măsline şi 2 linguri de miere lichidă. Amestecul se omogenizează şi apoi se întinde pe ten, unde se lasă vreme de 30 de minute, după care se spală cu apă calduţă.

1 răspuns:
| sqrt a răspuns:

Sau poti incerca sa inghiti putina drojdie in fiecare dimineata timp de 15 zile (((funda