| AlinElle89 a întrebat:

A incercat cineva, ceai antiadipos? A avut vreun efect? a-ti slabit ceva?

7 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Eu am folosit ceaiul sanye, dar se slabeste lent, deci cel mai bine, pentru rezultate multumitoare este sa tii si regim.eu am slabit 3 kg pe luna.pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, eu am folosit ceai verde antiadipos cu ginseng dar si o alimentatie echilibrata si bicicleta stationara. Rezultatul - in 7 luni, 16 kg.

| ☼loli☼ a răspuns:

Nu stiu ce sa spun... bunica mea folosea laughing dar mama e medic si a spus ca e foarte nociv si ca daca il bei zilnic o sa ai sangele diluat datorita lui. Eu nu il recomand! Consider ca cea mai buna metoda de slabit este o dieta plina de fructe, legume si apa...

| deea_5245 a răspuns:

Da. mama a slabit 5 kg si fratele meu d ela 100 a ajuns la 80 asta in mai putin de 2 luni... in fiecare seara 2 cani de ceai anti adipos cu ginseng... bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat toate formele de ceai pana la urma a mers cu portii mici, cu de toate dar mici 100 gr la 3-4 ore, asa am slabit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am slabit cu rapid mass de la pro nutrition combinat cu XS capsule si cate 2 pliculete de ceai verde in fiecare seara, in 3 luni am slabit 5 kg, acum i-au numai ceai verde si ma simt foate bine, nu am luat in greutate

| deedea a răspuns:

Da am incercat si eu... ceai verde chinezesc e fff bun dar doar pentru unele persoane...eu l-am folosit 1 saptamana si mi-a fost ff rau nu am slabit deloc mi-am pierut toata energia am inceput sa am greturi ameteli etc...nu e asa bun...bafta