| didi33 a întrebat:

A incercat cineva "Petroleum" de la Gerovital plant [pentru par]?

In cat timp a dat rezultate?

Este si pentru indesirea parului?happy

Răspuns Câştigător
| Holocaust a răspuns:

Probabil te referi la loţiunea de la Gerovital cu Petroleum,pe care o folosesc şi eu de o lună, cred,:-?
Eu folosesc de-aici şi restul pachetului, adică plus şampon, balsam şi ser, şi rezultatele mi se păr bunicele.La mine s-au văzut după prima aplicare.
Dacă vrei să înţelegi mai bine la ce-i bun, citeşte aici:http://www.icosmetice.ro/......ament.html Cheers.