| gaby5995 a întrebat:

A incercat cineva tratamentul cu keratina? Imi puteti spune ce beneficii are si cum l-ati facut?
Eu vreau sa-l fac acasa.

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Eu da.Si nu cred ca merita.E de 10 ori mai buna masca cu ulei de masline si miere.Cred ca depinde si de par insa eu nu am vazut nici o modificare.Plus ca e si scump acest tratament, iar la keratina lichida gen anian este o prostie, e pe baza de alcool si iti usuca parul. Mai bine te orientezi spre masti naturale. Eu ma spal dupa aceasta incercare esuata cu keratina, cu albus de ou si am un par sau ulei de masline si miere. e superb si lung happy :*

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Nu te face acasa, daca chiar vrei mergi la un salon. Eu nu am incercat, dar sunt de parere ca efectul e in functie de par. Mie de exemplu care nu-mi rezista parul perfect drept mai mult de 3-4 ore cred ca din luna aia promisa mi-ar rezista maxim 1 saptamana si ceva. laughing