| Doloresidk a întrebat:

A incercat cineva vopseaua de la loncolor expert, nuanta saten violet (5.22)? Cum este rezultatul? Ma refer aici la intensitatea si culoarea parului, daca seamana cu cea de pe cutie.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite ce am gasit : "Contra: de fapt dupa aplicare iese un satin inchis, cu slabe reflexe violete in soare puternic.
Pro: usor de aplicat, miros slab, nu irita scalpul."

Eu folosesc nuantatorul V3 de la ei si stau o ora cu el ca sa imi iasa saten violet (am parul blond inchis ), nu sunt niste reflexe slabe, dar culoarea se estompeaza treptat dupa fiecare spalare.

Nuantele inchise de vopsea de regula ies mai inchise decat pe ambalaj, poate gasesti un nuantator asemanator la manic panic sau directions, ori o vopsea profesionala. Poti sa te interesezi si de cele de la kallos, au nuante intense.