| anonim_4396 a întrebat:

A incercat cineva vopseaua de la Syoss? „Syoss oleo intense vopsea de par fara amoniac"
Vreau sa ma fac bruneta (eu fiind satena) si ma intrebam daca vopseaua se duce dupa cateva spalari
*as prefera sa raspunda cele care deja au incercat aceasta vopsea

Răspuns Câştigător
| adelina29 a răspuns:

Doar ce a folosit-o mama mea în nuanța șaten foarte închis, ea fiind șaten deschis cu fire cărunte, și a ieșit o culoare superbă.
O are de 1 săptămână și un pic și până acum pare intactă, aș zice că poți încerca!

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Am incercat, nu pe parul meu dar tot se pune ca am incercat laughing
Si da, negrul si rosul sunt pacatoase, chiar si fara aminiac tot se duc greu din par.

| marilux a răspuns (pentru Furnicuta000):

Deci nu se duc dupa cateva spalari din par?