| 6niconico6 a întrebat:

A mai achiziționat cineva epilatorul IPL de la OVELY? Daca da, este bun? Isi face treaba?

4 răspunsuri:
| lifit a răspuns:

Eu ma epilez cu briceagul.

| 6niconico6 explică (pentru lifit):

Ce tare?
Ma inveti si pe mine?

| lifit a răspuns (pentru 6niconico6):

Invata singur. Vrei sa te tin de manuta si cand mananci?

| IoanaRoman0103 a răspuns:

Buna - eu l-am cumparat direct de pe site-ul lor www.ovely.ro - Au un pret mai mic fata de pe eMag, dar pe eMag m-am uitat dupa review-uri. Are destul de multe si sunt si verificate, de la fosti clienti. Acest lucru m-a convins si pe mine sa fac aceasta achizitie. Il folosesc de circa o luna si jumatate si deja am portiuni unde nu imi mai creste deloc, sau chiar firul este mult mai subtire. Trebuie avuta rabdare si folosit conform instructiunilor din manual (este in limba romana) pentru a putea vedea rezultate. Important e sa nu ai parul blond sau roscat, in rest este foarte ok. Eu il recomand cu mare drag