| Anonim172117 a întrebat:

A mai comandat cineva încălțăminte de pe FarFetch? Ceva păreri?

5 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

FarFetch este magazin, nu brand. Calitatea produselor depinde de brand.

| Den1sa a răspuns:

Da calitatea e foarte buna, dar de banii aia mi-as lua ceva de brand, nu neaparat dar de exemplu mi-as lua ceva de pe asos calitate foarte buna si pret mai accesibil si modele care mie personal imi plac mai mult

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Den1sa):

Cred ca nu stii despre ce site e vorba. Pe FarFetch gasesti aproape numai incaltaminte de brand, unele foarte scumpe. Cum poti compara cu Asos?

| Den1sa a răspuns (pentru Furnicuta000):

Inteleg dar daca vrei cv de brand nu mai bine iti iei direct de pe siteul brandului respectiv?

| EuVsVoi a răspuns:

Omule, nici nu îți imaginezi cât de prost suni când spui ca preferi ceva de brand de pe Asos... asos este brendulet, farfetch este o pagina unde se vând lucruri high end, nu știu dacă ai auzit de termenul asta.