| MihaYYY a întrebat:

A mai comandat cineva tricouri de pe trooper.ro? Mi-am comandat si eu unu ieri dar nu am primit niciun email de confirmare sau altceva.In cat timp a ajuns la voi?

1 răspuns:
| PDI a răspuns:

Tricourile alea cred ca iesi mai ieftin daca le faci tu la ceva firma de astea care inscriptioneaza tricouri, cu ce scrie pe ele...parerea mea! Ai iesi mai ieftin.Chiar daca nu iesi cu tricoul pe cand se mai adauga si taxele ajungi la 60 lei.