| VreauSaCunsoc a întrebat:

A mai dat cineva comandă de pe acest site?
http://www.hormarri.com/
Îmi poate spune cineva dacă este un site serios?

1 răspuns:
| Kreisegger a răspuns:

Salutare, dacă esti atent o sa iti te invat ceva care iti va fi de folos atunci cand vrei sa comanzi de pe diferite site-rui

In momentul de fata acum esti pe TPU! daca esti pe un telefon nu vei vedea doar daca esti pe un dispozitiv cum ar fi laptop sau pc

sus in coltul din stanga al browserului unde scrie TPU! arata un lacăt, ceea ce inseamna ca site-ul este securizat

Daca deschizi linkul hormarri, vei vedea ca nu apare lacătul ci din contra scrie ''Not secure'' adica nesecurizat

Eu te sfatuiesc sa nu comanzi de pe site-uri care nu sunt securizate oricat de atractive ar fi

Bafta