| alinadumi a întrebat:

A slabit careva cu suplimentele alimentare acaiberry900?

3 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Si daca prin absurd slabesti vei pune inapoi totul dupa ce te vei lasa de ele. Pastilele de slabit nu sunt sanatoase, iar cele care promit efecte miraculoase, cum sunt cele de la acaiberry, sunt de-a dreptul periculoase. Daca iei astfel de pastile iti pui in pericol sistemul endocrin(tot ce inseamna hormoni, menstruatie, ovare, etc) rinichii, ficatul, inima si creierul. Crezi ca merita riscul?

| deny2002 a răspuns:

Da si e foarte bun am slabit 10kg

| Milayaa a răspuns:

Mai bine nu folosi suplimente, sora mea se simte cam rau dupa ele
cel mai bine e sa faci sport si sa maninci regulat si putin
bafta happy