| luciana200972 a întrebat:

A-ti incercat produsele cosmetice de la marea moarta? Ce parere aveti despre ele?

Răspuns Câştigător
| laviniaerg a răspuns:

Da, sunt foarte bune pentru ca am incercat si chiar s-a vazut o diferenta. ti le recomand si tie :*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea produselor cosmetice in compozitia carora se folosesc substante proenite din marea moarta sunt lotiunile, gelurile de dus, cremele si mastile de fata sau par...eu nu am testat niciuna pana acum dar o foarte buna prietena care a incefcat un astfel de produs a fost ff multumita...multe companii cunoscute de cosmetice propun astfel de produse, despre care am auzit ca au proprietati regeneratoare, revitalizante si calmante.cred ca sunt destul de bune, avand in vedere ca multa lume le prefera

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Put a mort. daca e mare si e moartaaaa.