| Sheridanx a întrebat:

A venit frigul si am nevoie de niste casti din acelea pentru urechi, care sunt in locul caciulilor. Nu vreau animalutze... vreau sa fie negre si pufoase. Aveti idee de pe ce site as putea sa imi comand?
fundita happy

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Sheridanx explică:

BogdanSl - Locuiesc intr-un oras destul de mic. Nu prea se gasesc...decat cu animatule sau mai stiu eu cehappy. Si probabil ai primit Stupid deoarece am intrebat de unde as putea sa imi comand...nu daca sa imi comand sau sa merg la magazin happy.
P. S.: mersi pentru nimichappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la erea in orasul tau, gasesti acolowinking

Răspuns utilizator avertizat