| Anonim6282 a întrebat:

Acesta intrebare este pentru fete. Care este cel mai bun fond de ten rezistent la transfer?

Răspuns Câştigător
| Ofiintă a răspuns:

O variantă ar putea fi Este Lauder Double Wear - este o variantă mai costisitoare de tip high-end. În principiu consider rezistente la transfer ca fiind fondurile de ten care au un finish mat. Sunt destul de multe variante atât și drugstore (infallible mat, revlon colorstay, bourjois air mat, bourjois 123).
Poti incerca chiar și o combinație intre dermacol (fond de ten cu acoperire mare și rezistență) cu un alt fond de ten.