| Ririru a întrebat:

Acum trei luni m-am vopsit roscata, am folosit vopsea de la Wella. Eu fiind satena inchis mi-am luat nuanta Cherry ( parca ), acum s-a cam decolorat ( doar la lumina puternica se mai vad niste urme de roscat) si mi se vad si radacinile, daca ma vopsesc din nou cu aceeasi vopsea o sa-mi iasa tot un roscat inchis cum vreau? Sau imi va iesi mai deschis?

3 răspunsuri:
| LoveTenis a răspuns:

Probabil ca da va iesi decolorat! Incearca sa folosesti o alta vopsea si una mai buna! sau daca vrei te poti vopsi la coafor!:*

| Deauca a răspuns:

Daca s-a decolorat probabil va iesi mai deschis. daca nu esti sigura ca vrei sa incerci mai bine foloseste o vopsea sampon pentru ca se duce repede dupa 3-4 spalari si nu o sa iti para rau. daca iti iese bine vopseste-te apoi. Bafta!

| MandM04 a răspuns:

Aceasi problema am avut-o si eu ...incearca o nuanta mai deschisa.