| BlueDark a întrebat:

Adidas sau Nike? Vreau sa imi iau un trening nou si nu stii ce sa aleg.Personal imi place cum sun "Nike",dar nu e vorba de fonetica aici laughing Ies foarte des la alergat,fac sala si sunt profesor de sport, deci utilizez la maxim echipamentul. Pareri?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Adidas recomand cand vine vorba de un trening nou iar ca încălțăminte Nike

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu conteaza care. Amandoua sunt marci bune. Depinde de model, care e mai calitativ si mai frumos.

| dmz123 a răspuns:

Nu stiu daca are importanta firma. cred ca e important sa-ti placa modelul, sa fie materialul de calitate. Eu recomand si modelele de la Joma, Max sport, givova. sunt incantat de modelul https://www.bravosport.ro/......ivova.html se mentine foarte bine la spalat si rezista mult timp