| anonim315 a întrebat:

Adidașii de pe epantofi.ro sunt originali sau nu?

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

E posibil sa nu fie. cei nike sunt originali daca sunt cumparati la pretul lor de pe site-ul oficial sau direct de la sursa, de la firma lor.
Ai grija pe ce dai banii! nu e importanta firma, e important sa te imbraci si atat! Sanatate! funda?

| BrokenAngels a răspuns:

Ca sa iti dai seama daca sunt originali cauta pe alt site aceeasi pantofi, si daca pretul e mai mare pe epantofi.ro inseamna ca sunt originali.

| Nestor_Laura_2000 a răspuns:

Ca sa iti dai seama daca sunt originali cauta pe alt site aceeasi pantofi, si daca pretul e mai mare pe epantofi.ro