| flor31 a întrebat:

Ajuta baia cu petale de trandafiri?

9 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Petale de trandafir gasesti aici http://atshopping.ro/product.php?id_product=63

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La ce sa ajute? Cancerul nu-l vindeca in niciun caz. De facut treaba prin casa, nici atat. In cel mai bun caz, te ajuta sa te cureti de jeg. Dar asta, numai daca folosesti si sapun sau gel de dus. Altfel, e fix ca o frectie la picior de lemn.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna seara! cred ca e o baie de fite, se pune doar la scaldatoarea copilului nou nascut, in rest e fita...dar daca ai asa multi trandafiri in curte, nu te opreste nimeni sa nu faci o baie, si poate descoperi tu un remediu, s-au o inbunatatire la corpul tau.asteptam rezultatele.wave

| InsaneDoll a răspuns:

Depinde la ce vrei sa te ajute.laughing

| blackfox a răspuns:

Ofera pielii un miros parfumat dar iti trebuiesc cantitati seriose sa obtii rezultatullaughing.Mai bine incerci o esenta de trandafir si cu cateva picaturi in apa e minunat.Esenta sau ulei nu imi mai aduc aminte bine, mai sunt si capsule care se topesc de asemenea in apa si au diferite mirosuri printre care si cel de trandafir.

| Bijou a răspuns:

La ce vrei sa te ajute?

| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Depinde de ce sa ajute. poate nu, dar stiu ca relaxeaza happy

| Andreea956 a răspuns:

Nu prea ajuta este doar o metoda de relaxare (am incercat :p

| iahim_3430 a răspuns:

Buna, avand in vedere ca de la asemenea bai s-au creat toateaceste arome de parfumuri care sunt acum, da cred ca ajuta, dar nu stiu cati isi pot permite asa ceva avand un fir de trandafir e in jur de 10 -15 lei inchipuie-ti cate fire iti trebuiesc pentru a obtine un miros placut