| Dumitrescu_Dănuţa_2000 a întrebat:

Ajutor! Acum 2 zile mi-am decolorat parul în vederea vopsirii în blond din șaten(culoarea mea naturala) și acum după prima spălare de mine, acasă am realizat ca îmi cade foarte rău parul. La pieptănat sa rupe foarte mult. Ce pot sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-ai ars de l-a luat dracii happy
Te tunzi scurt si il lasi sa creasca. Si nu il mai dai nici cu spuma nici cu fixativ o perioada lunga.

| AnaAna8 a răspuns:

Te tunzi și te vopsești din după nu îi mai faci nimic. Dar prima data te tunzi nu foarte mult, măcar puțin din vârfuri ca sa se regenereze. Multă baftă!

| IonelCh a răspuns:

Trebuie sa iti ajuti pielea capului sa se regenereze cat mai repede. Eu la orice problema de piele si mai ales la cap am folosit un produs cu Aloe vera care se numeste Aloe First. Eu de aici l-am cumparat :https://sanatatecualoevera.ro/product/aloe-first/ Sper sa te ajute si pe tine!

| PopPetruta20062016tpedcoaatyub555 a răspuns:

Sa îl tunzi? nici o mască, ulei minune nu îți va salva parul ci mai degrabă îl maschează... Și alta data nu te mai decolora!