| Dixiclart a întrebat:

Ajutor! mi-am lipit unghiile false cu super glue deoarece lipiciul care il avea cutia de unghii era gol si acum nu se mai dezlipesc unghiile dp degete, cu ce le dezlipesc? am bagat mainile in apa calda, in apa rece, m-am dat cu crema, si cu spirt si nimic, cum le desfac? crying urgent va rog mersi

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Greu vei reusi, incearca sa iti ti mainile in apa fierbinte cu detergent

| Dixiclart explică (pentru mona):

A mers le-am dat jos cu apa fierbinte .....ms

| Dixiclart explică (pentru mona):

A mers le-am dat jos.....ms mult

| mona a răspuns (pentru Dixiclart):

Mersi si eu...

9 răspunsuri:
| larrii a răspuns:

Valeu bre da ce va mai mananca in c*r... cum sa te dai cu super glue? du-te la un salon ceva, nu trage de ele ca le smulgi cu tot cu unghiile tale naturale. Poti sa stai si 5 ani cu mainile in apa clocotita si cu ce mai vrei tu in ea, nu se dezlipesc asa usor.

| AddaElly a răspuns:

Pui ulei de mancare si il prajesti bine... si dp bagi unghiile akl cat suporti :*

| trolololo a răspuns:

Cu acetona.

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Pff, doamne de ce ai face asta straight face eu as zice sa te duci la un salon sa iti faca ei ceva ca poate iti rupi unghiile tale nu alea false

| Dixiclart explică:

A mers le-am dat jos...happy

| MorganAlice a răspuns:

Incearca sa iti ti mana deasupra unei flacari, doar asa poti topi super glue-ul