| MaRyiuli a întrebat:

Ajutor TPU!
Am facut o mare prostie dar sa nu radeti,nu stiu ce sa mai fac.mi-am facut intr-o seara breton, si acum m-am plictitsit de el.Ce sa fac ca sa-mi creasca mai repede toate fetele rad de mine.

1 răspuns:
| Anonimsilver a răspuns:

Foloseste ulei de ricin sau du-te la un salon, coafor, ce o fi, sa iti faca o coafura frumoasa, asa le vei intrece pe fete la frumusetea parului si nu vor mai rade de tine laughing
Cel mai bine este sa nu iei in seama lucrurile rautacioase. Funda?