| rereselpahfeliedemaine a întrebat:

Alloha TPU! Va rog frumos sa-mi dati si mie niste siteuri de pe care sa pot sa-mi iau bandane. Doresc un site legit deoarece nu am chef de scamuri.

2 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

O bandana e ca un fel de eșarfă, e asa important pentru tine ca o amarata de bandana pe care o găsești la orice magazin sa fie originala? De când sunt bandane originale și neoriginale? Pun pariu ca tu și chiloții ii vrei originali. Ce contează? Pana la urma tot haina e. Nu haina îl face pe om.

| rereselpahfeliedemaine explică (pentru Michaeel):

Mi-am gasit un site bun care le aduce din SUA. In intrebare ma refeream, probabil, la un material bun si un pret convenabil, pentru ca o folosesc de la headband la protectie de incheietura cand fac parkour la bandaje cand ma lovesc, intelegi?