| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si 5 luni happy si vreau sa ma dau cu BB cream de la Garnier.Credeti ca o sa imi strice fata? Am auzit ca e mai bun ca fondul de ten. Vreau sa o adaug in "rutina mea de dimineata" dar nu vreau sa arat la 18 ani ca la 30.Si cat costa crema? DAU FUNDA♥

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Lolololalali a răspuns:

Incearca numai un gel de curatare, pentru o fata curata: http://mercador.ro/......DGmgR.html

| Azazea a răspuns:

E ok daca folosesti bb cream in loc de fond de ten pentru ca e mai mult ca o crema si hidrateaza mai bine, si nu iti strica pielea.

| lanadelsex a răspuns:

E ok sa folosesti un BB Cream, dar nu-ti lua de la Garnier. Incearca Maybelline sau Loreal Paris sau Niveawinking

| Dogyyy a răspuns (pentru lanadelsex):

Scuze ca te intreb, dar de ce nu ar trebui sa si-l ia pe cel de la Garnier, am o verisoara care spune ca este super bun si ca acopera bine.

| lanadelsex a răspuns (pentru Dogyyy):

Mai, e bun si acopera dar celelalte sunt si mai bune. Dupa parerea mea, orice BB Cream isi face foarte bine treaba... happy

| Dogyyy a răspuns (pentru lanadelsex):

Mersi de raspuns!